Hakkımızda

 1 kurucu ortak ve yöneticilerinin yanısıra şubeleri ve 10 kişiden oluşan sigortacılıkta uzmanlaşmış personeliyle ofis olarak Türkiye'de ruhsata bağlı yapılabilecek tüm sigorta dallarında yurtiçinde sigortalılarla temas ederek, sigorta şirketlerinin seçiminde tamamen tarafsız olarak poliçe üretir ve satış sonrası hizmet kalitesiyle uzun vadeli ilişkileri hedeflemiş şekilde programlar geliştirir.

Sigorta'nın kuruluş Hikayesi, 1987 yılının başlarında Çalışan olarak başlanan bu uzun yolda Türkiye geneline yayılan ekonomik hayattaki gelişim ve değişimin sigorta sektörüne yansıyan kısmını ve gelecekteki muhtemel farklılaşmayı anlamasıyla Kendi Şirketini. 1995 yılın da ATSIZOĞLU SİGORTA A.Ş resmen kurulmuş oldu.

Sigorta Aracı Kurumu olarak müşterilerimizin başarılarına yönelik yaratıcı çözümler üretmeyi ilke edindik.

Her koşulda kılavuzluğunu esirgemeden bu çözümleri müşterilerinin hizmetine sunan bir kurum olmak ve geleceğin "sigorta danışmanı" haline gelmek için yola çıktık. Hedefimiz bireysel ve kurumsal risklerin ihtiyaçlarını tespit edip, en uygun poliçe şartlarını, limitlerini ve fiyatlarını oluşturarak "Sigorta Aracılık Hizmeti"ni beklentilerin üzerinde sunmaktır.

"Satış Öncesi Danışmanlık" alanındaki uzmanlığımızla, bu hizmetleri müşterilerimize kusursuz bir biçimde aktarıp, yaşamlarına değer katmak istiyoruz.

İlkelerimizden ödün vermeden, güvencemizi ülkemiz sınırları dışına taşımak ve uzun vadede var olmak için çalışıyoruz.

 

Tescilli Şirket Adı: ATSIZOĞLU SİGORTA A.Ş

Tescil veya Kuruluş Tarihi: 1995

Kayıtlı Olduğu Ülke: Antalya / Türkiye

Ticaret Odası Sicil Numarası: Antalya / 60865

Vergi Dairesi / Numarası: Antalya Kurumlar / 103 055 4426

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ